Klientų zona LT EN RU Visi Apskaitos Sprendimai part of Royal accounting international

Apie mus

UAB Visi Apskaitos Sprendimai tai stabiliai veikianti profesionalių, buhalterių, finansininkų ir analitikų, komanda. Pagrindinės mūsų įmonės teikiamos paslaugos: buhalterinė apskaita, finansinės paslaugos, mokesčių konsultacijos, vidaus auditas, ES struktūrinių fondų finansuojamų projektų administravimas.
15 metų patirtis ir nuolatinis žinių gilinimas garantuoja jog paslaugos bus teikiamos aukšciausiame lygyje. Dėl mūsų darbuotojų sukauptos patirties, klientui yra nuolat kuriama papildoma pridėtinė vertė. Dirbame su klientais vienoje komandoje, siekdami bendro galutinio tikslo.
UAB Visi Apskaitos Sprendimai yra Royal accounting international narė. Royal accounting international - tai profesionalias apskaitos, finansų ir audito paslaugas teikiančių įmonių tinklas.


Misija - teikti aukštos kokybės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas ir padėti savo klientams priimti efektyvius verslo sprendimus.

Vizija - tapti viena iš lyderiaujančių kompanijų Lietuvoje apskaitos ir finansų srityje ir nuolat kurti pridėtinę vertę savo klientams.


Pagrindinės kompanijos vertybės:

Kompetencija - Visi specialistai turi unversitetinį aukštajį išsilavinimą ekonomikos, finansų, verslo administravimo srityse.Kvalifikacija yra nuolat keliama Lietuvos Auditorių Rūmų, Lietuvos buhalterių ir auditorių asocijacijos organizuojamuose mokymuose. Įmonės specelistai mokosi ir laiko egzaminus ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) Jungtinės Karalystės Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacije. Visi įmonės partneriai yra Lietuvos vidaus audito asociacijos ir Vidaus auditorių instituto (Institute of Internal Auditors - IIA) nariai. Profesinės žinios ir nuolatinis jų gilinimas yra kasdienio mūsų darbo dalis.

Kokybė - Įmonėje įdiegta kokybės kontrolės sistema, tai pat šiuo metu planuojami ISO 9001:2000 kokybės vadybos sistemos diegimo darbai.

Patikimumas - viena iš svarbiausių prielaidų, skatinančių mūsų kliento pasitikėjimą, kuris vėliau tampa sėkmingo bendradarbiavimo garantu.Garantuojame gerą dalykinį bendravimą bei visišką konfidencialumą. Mūsų kompanijos veiklos rizika apdrausta civilinės atsakomybės draudimu - 100 000 Lt.

Daugiau informacijos suteiksime +370 6 554 55 61 arba el.paštu: info@vasjums.lt


Mūsų tikslas

Mūsų tikslas nėra vien tik gerai sutvarkyti, Jūsų buhalterinę apskaitą, mes siekiame sukurti pridėtinę vertę Jūsų kompanijai.

Partneris A.K

Publikacijų prenumerata

Įraše elektroninio pašto adresą gausite publikacijas apie mokesčių ar kitus verslo aplinkos pasikeitimus.

 

Registruotis

Kontaktai

Tel: +370 6 554 55 61
Tel: +370 6 554 55 63
Email: info@vasjums.lt

 

linkedin Mes Linkedin.